Dan Bárta a Robert Balzar Trio - koncert

Milí přátelé,
ve čtvrtek 5. 8. 2021 vás zveme na speciální koncert v rámci Středočeského kulturního léta Robert Balzar Trio s Danem Bártou do letního kina v Rakovníku od 19.00!
Robert Balzar Trio vzniklo v roce 1996, od té doby nahrálo šest alb. Většinu repertoáru tvoří vlastní skladby nebo úpravy nejen jazzových standardů. Uskupení hrálo na mnoha zahraničních koncertech a festivalech (USA, UK, Turecko, Švédsko, Maďarsko, Izrael, … ). Nejčastějším hostem tria je český zpěvák, textař a fotograf Dan Bárta. Vstupné na tento koncert je 200,-Kč, vstupenky na něj lze zakoupit na www.ticketlive.cz nebo je lze vyzvednout také na prodejních místech: Muzeum Rakovník, Žižkovo nám. 1 nebo Muzeum T. G. Masaryka v Lánech, Zámecká 197.
Přijďte si užít atmosféru letních večerních koncertů!
#STREDOCESKEKULTURNILETO

Těšíme se na vás!