8.6.2024 - Klub cesty za poznáním pořádá jednodenní zájezd do Královského města Třebíč (člen UNESCO).

Klub cesty za poznáním pořádá v sobotu 8. června 2024 jednodenní zájezd do Královského města Třebíč (člen UNESCO).
Závazné přihlášky se přijímají v pokladně muzea do 30. dubna 2024. Kapacita autobusu je 49 míst.

Úhrada zájezdu je do 24. května 2024 rovněž v pokladně muzea. Pokud by některý z přihlášených účastníků nemohl jet, musí za sebe sjednat náhradu.
Cena zájezdu (doprava a vstupné do objektů) je 700,- Kč, pro seniory od 65 let potom 600,- Kč.
Program:
Dopoledne - prohlídka Židovského muzea částečně s průvodcem a částečně s informační mapou individuálně, prohlídka středu města Třebíč.
Oběd bude zajištěn v restauraci Třebíčanka (každý si hradí jídlo a pití samostatně), nabízí se výběr ze tří jídel, je nutné přihlásit v pokladně muzea (počítat s cenovým okruhem 215 až 240,- Kč).
Odpoledne - prohlídka Muzea Vysočiny Třebíč, okruh Valdštejnové v Třebíči a další dle zájmu, prohlídka okolí zámku, návštěva vzácného a výjimečného židovského hřbitova.
Vzhledem k akcím v Třebíči (bude probíhat hudební festival), bylo nutné upravit časový program našeho výletu a vzít na vědomí vzdálenost do Třebíče.
Odjezd je z Palackého ulice v 5.00 hodin (bude odpočinková pauza během cesty).
Je nutné počítat s fyzickou náročností celého dne. Návrat bude po 18 hodině.